O NAS

Rozważając budowę domu, kluczowe jest uwzględnienie zarówno kosztów, jak i jakości wykonania. Świadomość, że spędzisz wiele lat swojego życia w wymarzonym domu, sprawia, że te czynniki stają się niezwykle istotne. Jesteśmy świadomi tego faktu i dążymy do ułatwienia Ci podjęcia wielu decyzji związanych z budową, począwszy od projektu aż do zakończenia całego procesu.

Jako grupa fachowych firm, z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, kładziemy nacisk na zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi i wysokiej jakości usług. Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie domu, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także będzie trwałym i komfortowym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Działamy w pełnym partnerstwie z naszymi klientami, angażując się w każdy etap procesu budowy. Od początkowego etapu planowania i projektowania, poprzez wybór odpowiednich materiałów budowlanych, aż po finalny montaż i wykończenie, jesteśmy obok Ciebie, aby zapewnić Ci wsparcie i profesjonalne doradztwo na każdym kroku.

Nasze usługi obejmują:

  • Indywidualne projekty domów, dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.
  • Wybór wysokiej jakości materiałów budowlanych, które zapewnią trwałość i solidność Twojej przyszłej nieruchomości.
  • Profesjonalny nadzór nad całym procesem budowlanym, aby zapewnić terminowość i zgodność z ustalonymi standardami.
  • Dostosowanie się do Twoich oczekiwań i budżetu, zapewniając transparentność i uczciwość w każdej transakcji.

Jesteśmy tu, aby uczynić proces budowy Twojego domu jak najbardziej komfortowym i bezproblemowym. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu, możesz mieć pewność, że Twój nowy dom będzie miejscem, w którym spełnisz swoje marzenia o wygodnym i bezpiecznym życiu.

WYBRANI PARTNERZY

Pracujemy z najlepszymi

Biuro Projektów MTM STYL

Biuro Projektowe MTM STYL istnieje od 1993 roku. Od 25 lat umiejętnie łączymy działalność zawodową z życiową pasją, jaką jest architektura. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie dla naszej kreatywności i pomysłowości. Nasze projekty to efekt pracy profesjonalistów, którzy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku tworzą funkcjonalne i przemyślane w każdym szczególe projekty domów. Nasza oferta liczy sobie ponad 800 projektów gotowych, począwszy od małych domów rekreacyjnych po budynki wielorodzinne. Nasze projekty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród inwestorów indywidualnych, ale również wśród deweloperów. Na podstawie naszych projektów powstają osiedla domów jednorodzinnych takie jak Rozgarty II koło Torunia oraz osiedla mieszkaniowe np. Osiedle Enklawa w Grójcu.

Grupa Burkietowicz sp. k.

125 LAT W PRACY Z DREWNEM to dla nas nie tylko powód do dumy, ale przede wszystkim zobowiązanie wobec klientów i partnerów biznesowych. Dawniej w stolarni, później w tartaku i zakładzie produkującym wiązary, a dziś również podczas dostarczania kompleksowych rozwiązań w zakresie prefabrykowanych domów szkieletowych – drewno w różnej postaci zawsze było dla nas podstawowym budulcem, który nauczyliśmy się należycie traktować. Wiemy, że bywa kapryśne, gdy jest mokre i nie protestuje, gdy się je tnie nieumiejętnie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam obchodzić się z tym niełatwym materiałem po mistrzowsku, wydobywając z niego wszystko to, co najlepsze. To właśnie wiedza i kompetencje pozwalają osiągnąć niezrównaną jakość, jakiej nie da się uzyskać dysponując tylko nowoczesnym zapleczem technologicznym, ale bez kapitału w ludziach.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

Grupa ROCKWOOL powstała w 1909 roku i jest dziś wiodącym na świecie producentem rozwiązań opartych na wełnie kamiennej. Unikalne połączenie dobrej izolacji, redukcji hałasu, niezawodnej ochrony przeciwpożarowej i trwałości wełny skalnej oznacza również, że nasze produkty izolacyjne są stosowane w kultowych budynkach na całym świecie, od Empire State Building w Nowym Jorku po Teatr Bolszoj w Moskwie, Wieżę Eiffla w Paryżu i Stadion Olimpijski w Londynie.

EUROCOLOR Sp. z o.o.

Firma EUROCOLOR powstała na Górnym Śląsku ponad 26 lat temu. W tym okresie rzeczywistość wokół nas zmieniała się jak w kalejdoskopie. W tej dynamicznej układance jeden fragment pozostaje niezmienny, a mianowicie wiara w to, że produkty EUROCOLOR trafiają do osób, które wkładają całe swoje serce w tworzenie Domu. Z myślą o nich EUROCOLOR wykonuje i sprzedaje okna, drzwi, rolety oraz bramy garażowe wykonane w ponad 60 technologiach do ponad 500 zaufanych partnerów w całej Europie.

WIKĘD Sp. z o.o. Sp. k.

Wybierając drzwi WIKĘD otrzymujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania. Firma WIKĘD od momentu założenia w 2002 roku została nagrodzona wieloma prestiżowymi nagrodami, w tym kilkukrotnie tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes.

ERKADO sp. z o.o.

Jesteśmy polskim producentem drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz akcesoriów drzwiowych z 45 letnim doświadczeniem.

JARO-MAX SP. Z O.O. SP.K.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w roku 2001. Swoją obecnością w gminie Murów przypominamy o wspaniałej tradycji hutnictwa szkła w tej miejscowości, która sięga połowy XVIII wieku. Właśnie tu gdzie w poprzednich wiekach mieściły się obiekty huty, swoją produkcję uruchomił Jan Czyszczoń właściciel marki JARO-MAX.
W ramach stałych tras, co miesiąc docieramy z naszymi produktami do ponad 2500 klientów. Nieustannie powiększamy grono naszych partnerów, którzy doceniają jakość, kompleksowość oraz terminowość dostaw naszych produktów.

DACH-STYL

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych rozwiązań, w tym blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli na rąbek stojący. Dysponujemy własnymi halami magazynowymi oraz produkcyjnymi z nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na elastyczność i wysoką jakość naszych wyrobów. Jako firma dbająca o najwyższą jakość, korzystamy wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Nasze autorskie produkty powstają z wyselekcjonowanej stali dostarczanej przez renomowane huty, takie jak SSAB, Arcelor Mittal oraz Arvedi. To gwarancja trwałości i solidności naszych wyrobów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prefabrykowanych domów szkieletowych lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś.